Testy

W tej zakładce znajdziesz opisy poziomów językowych oraz kartę samooceny

Oceń swój poziom biegłości językowej!

Poziom A1 (dwa semestry A1.1 i A1.2)

Osoby, które ukończyły ten poziom potrafią komunikować się w języku obcym wymieniając z rozmówcą podstawowe informacje. Potrafią uczestniczyć w rozmowie odnoszącej się do najważniejszych potrzeb.  Posługują się podstawowymi formami gramatycznymi.

Poziom A2 (dwa semestry A2.1 i A2.2)

Osoby, które ukończyły ten poziom potrafią w miarę swobodnie wymieniać podstawowe informację związane z życiem codziennym. Potrafią w prosty sposób opisywać otoczenie. Używają formy gramatyczne związane z czasem przeszłym, teraźniejszym i przyszłym.

Poziom B1 (dwa semestry B1.1 i B1.2)

Osoby, które ukończyły ten poziom potrafią w większości przypadków poradzić sobie w standardowych rozmowach.  Tworzą spójne i poprawne zdania związane z tematami, które są im znane. Dają sobie radę w większości sytuacji życiowych (podróże, korzystanie z usług).

Poziom B2 (trzy semestry B2.1 B2.2 i B2.3)

Osoby, które ukończyły ten poziom potrafią w sposób w miarę swobodny prowadzić rozmowę z rodzimym użytkownikiem języka obcego na większość tematów, wypowiadać się w sposób zrozumiały i spontaniczny. Rozumieją większość głównych wątków pojawiających się w dyskusjach.

Poziom C1 (trzy semestry C1.1 C1.2 i C1.3)

Osoby, które ukończyły ten poziom potrafią w sposób elastyczny i przejrzysty posługiwać się językiem obcym. Rozumieją i potrafią wyłapywać sens ukryty lub pośredni wypowiedzi. Znają dużą liczbę zwrotów potocznych.

Poziom C2

Osoby, które ukończyły ten poziom posługują się językiem obcym w sposób całkowicie swobodny. Potrafią wyrazić swoje myśli w sposób płynny i precyzyjny, nawet jeśli odnoszą się one do złożonych zagadnień. Nie mają problemów ze zrozumieniem różnych akcentów występujących w języku obcym.

Wypełnij test!

W celu wstępnego sprawdzenia swojego poziomu językowego możesz wypełnić test w sekretariacie, a my zaproponujemy Ci grupę i pomożemy w dalszej edukacji.

Testy dostępne są w siedzibie naszego studia.

JĘZYK ANGIELSKI
JĘZYK HISZPAŃSKI
JĘZYK NIEMIECKI

Pracujemy w godzinach:

Pon-pt: 14:00 - 18:00
Adres: Gajewskich 11, 64-200 Wolsztyn
studenci uczący się

Zapisz się na zajęcia!

Przejdź do formularza kontaktowego i zagwarantuj sobie miejsce w naszej szkole!

Tabela samooceny

Na podstawie powyższych opisów możesz ocenić swoją biegłość językową. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy tabelę samooceny.